شرکت توسعه مجازی سیمرغ زرین دشت ، به شماره ثبت ۴۰۷ در تاریخ ۱۳۹۷/۰۵/۰۱ در اداره ثبت شرکتها و موسسات غیرتجاری شهرستان زرین دشت با همّت آقای هادی فیروزی(مدیرعامل) و هیئت موسس ثبت شد و فعالیت خود را در زمینه برگزاری سمینار،کنفرانس،همایش و… شروع کرد.

پس از تکمیل پروسه فعالیت شرکت ،هیئت موسس ، هیئت مدیره و مدیرعامل تصمیم بر این گرفتند که فعالیت دوره های آموزشی کوتاه مدت، بازرسی و نمونه برداری کالا و … به موضوع فعالیت شرکت اضافه کنند. با توجه به اینکه این کار زمانبر است اکنون با توجه به اهداف وسیع شرکت با تلاش و کوشش آقای هادی فیروزی ، احدی از سهامداران (نماینده تام الاختیار و مدیرعامل شرکت) با آکادمی های ملی و بین المللی و برخی شرکتها و موسسات قرارداد همکاری و تفاهم نامه و از برخی موسسات و شرکتها نیز نمایندگی ، جهت صدور گواهینامه معادل از کاردانی تا دکتری و آموزش حضوری و آموزش مجازی در رشته های مختلف از جمله قالیبافی ، خیاطی ، گلدوزی ، آرایشگری ، فناوری اطلاعات ، MBA و CE و … دارد.

مهمترین هدف پرسنل شرکت در جهت توسعه آموزش برای پیشرفت و ارتقای روز افزون از کوچکترین روستاها تا بزرگترین شهرها برای عموم مردم است.